sonaktueller-logo

Hakkımızda

Hakkımızda

Son Aktüeller sizinle Türkiye’nin en büyük süper marketlerini bir araya getirmeyi hedeflemektedir.


Farklı marketlerin düzenli olarak yayınladıkları aktüel, katalog ve insert’lerindeki indirim kampanyalarını güncel halleriyle sitemizden takip edebilir avantajlı ürünlerle bütçenize uygun alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Sitemizde yayınlanan tüm aktüeller ilgili markaların yayınladığı indirim kataloglarından yazarlarımız tarafından üretilmiş içerikler eşliğinde yayınlanmaktadır. Böylece ilgili aktüellerde önce çıkan avantajlı ürünleri ve market indirimlerini tüm aktüeli incelemenize gerek kalmadan bir bakışta görmeniz hedeflenmiştir. Aynı zamanda sitemizdeki aktüeller BİM ve A101 gibi ilgili olduğu market kategorileri altında orijinal halleri ile de yayınlanmaktadır. Güncel aktüellere ister bilgisayarınızdan isterseniz de akıllı cihazlarınızdan dilediğiniz zaman erişebilir, hem A101 hem de BİM’in avantajlı ürünlerini inceleyebilirsiniz.

 

Sitemiz yayın hayatına Türkiye’nin önde gelen iki indirim marketi olan BİM ve A101 aktüellerini yayınlayarak başlamıştır. Sitemizi periyodik olarak ziyaret ederek güncel tüm BİM ve A101 aktüellerine tek bir adresten erişebilirsiniz. Aynı zamanda sitemize eklenmesini istediğiniz market aktüellerini de iletişim formu aracılığı ile bize ulaştırabilirsiniz. İlerleyen dönemde diğer ulusal ve yerel market zincirlerinin de aktüel, insert ve kataloglarına bu sayfalardan erişebileceksiniz.

 

Son Aktüeller sitesi marketlerin aktüel yayınlama takvimini takiben periyodik olarak güncellenmektedir. BİM ve A101 tarafından yayınlanan aktüeller aynı gün içerisinde sitemizde yayınlanmaktadır.

 

Son Aktüeller bağımsız bir platform olup, tüketiciyi en iyi fiyatlı ürünler ve kampanyalar ile buluşturmayı hedeflemektedir.

 

Herkese iyi alışverişler.

t

o

p