sonaktueller-logo

Bim Özel Markalı Ürünler

Bim Özel Markalı Ürünler

Müşterilerine kaliteli ürünleri avantajlı fiyatlarla sunmayı hedefleyen BİM, bu hedefinini gerçekleştirebilmek için en az piyasa markaları kadar kaliteli ürünlerden oluşan bir seçki ile Bim özel markalı ürünler kategorisini yaratmıştır. Fiyat avantajını kaliteden taviz vermeden korumak adına yüksek kaliteli yerel üreticilerle ya da ulusal markalar tarafından üretilen yan markalarla anlaşan Bim, bu sayede aktüel ürün kataloglarında markalı ürünlere denk kalitede fakat çok daha uygun fiyatlı ürünlere yer verebilmektedir.


Gelin Bim aktüellerinin vazgeçilmezi bu ürün ve markaları birlikte inceleyelim.


Emin

 

Bir et ve şarküteri markası olan Emin, sadece Bim’e özel ürettiği ürünlerle beraber tüm Türkiye’ye kıymadan, piliç dönere birçok farklı alanda ürün vermektedir. Namet’in yan markası olan Emin’in pastırma, sucuk, sosis gibi şarküteri ürünleri de var.

 

Aknaz

 

Bir süt ve süt ürünleri markası olan Aknaz; kaşar peyniri, beyaz peynir, süt, yoğurt ve tereyağı gibi ürünleriyle Bim aktüel ürünleri arasında kendine yer buluyor.

 

Bili Bili   

 

Bim raflarında kendine yer edinen Bili Bili bir yumurta üreticisi. İster 6’lı ister 30’lu paket yumurta seçenekleri için büyük küçük tüm ailelere yönelik ihtiyaçları karşılayan bir marka.

 

Binvezir

 

Bim için Tahsildaroğlu tarafından üretilen bir marka özelliği olan Binvezir özellikle peynir ürünleri ile ön plana çıkıyor. Tekirdağ’da üretimi gerçekleşen Binvezir kaşar ve beyaz peyniri ile raflarda.

 

Dost

 

Çeşitli süt ve yoğurtları ile Bim raflarını süsleyen Dost markası özellikle geleneksel yoğurt, muzlu ve kakaolu aromalı sütleri ve yeni ürünü laktozsuz süt ile beğeni kazanmıştır.

 

Dost Gurme Meyveli Yoğurt

 

Lactalis firmasının Bim için özel üretimi olan bu ürün çeşitli meyvelerle elde edilen aromalı yoğurtları ile bilinmektedir.

 

İlkgün

 

Reçel çeşitleri ve kahvaltılık ürünleri ile tanınan İlkgün özellikle vişne reçeli, kaysı reçeli, çilek reçeli, kuru incir, portakal ve ayva reçelleri ile Bim aktüellerinde yerini almıştır.

 

Abdullah Efendi

 

Geleneksel Türk kahvesi markalarından Abdullah Efendi hem öğütülmüş türk kahvesi çeşitleri hem de elektrikli Türk kahvesi makineleri üreten bir firma.

 

Agah Boza

 

Katkı maddesi içermeyen ve ünlü Ömür Boza markası tarafından Bim için üretilen Agah Boza litrelik seçenekleri ile Bim’de.

 

Berk Çay

 

Doğadan tarafından Bim’e özel üretilen bir çay markası olan Berk Çay, bergamot aromalı çayları, harman çay, sallama poşet çayları ile Bim aktüel ürünleri arasında yerini almaktadır.

 

Etkin

 

Bim’e özel plastik ve UHT şişelerde limonata üretimi yapan bir marka olan Etkin, 1 litrelik ve 33 ml’lik seçeneklerle müşterilere sunuluyor.

 

Teatone

 

Bir buzlu çay (ice tea) markası olan Teatone, mango ve ananas aromalı, bergamot aromalı, şeftalili ve limonlu olarak 1 litrelik seçenekleri ile de Bim raflarında yerini buluyor.


Jucy

 

Bim için Dimes, Tamek, Meysu gibi çeşitli yükleniciler tarafından üretilen meyve sularından oluşan bir marka olan Jucy, Bim aktüellerinde kendisine elma, şeftali, kayısı, portakal, vişne, üzüm ve karışık meyve suları olarak yer buluyor. Ramazan döneminde ise özel Ramazan Şerbeti ürünü raflarda yerini alıyor.

 

Karlıtepe

 

Bir soda ve gazlı içecek markası olan Karlıtepe sade ve meyveli sodaları, elmalı Shcorle ve portakal gazozc gibi ürünlerle Bim özel markalı ürünler arasında yer almaktadır.

 

Le Cola

 

Bir Bim klasiği olan Le Cola, kola ve portakal aromalı gazozları ile bilinmektedir. 33 cc teneke kutudan 2.5 litrelik pet şişeye kadar çeşitleri bulunan marka şekersiz diyet ürünleri de üretmeye başladı.

 

Fer Gazoz

 

Le’cola tarafından üretilen bir gazoz markası olan Fer özellikle avantajlı fiyatları ile müşterilerin gönlünde taht kurmuş bir marka olma özelliğini koruyor.

 

Ekmecik

 

Ekmek ve unlu ürünler alanında üretim yapan Ekmecik firması Bim’e özel tost ekmeği, çavdar ekmeği, mantı, köy ekmeği, tam tahıllı ekmek, çok tahıllı ekmek gibi ürünleri ile Bim aktüel ürünleri arasında kendine yer bulmakta.

 

Cardella Makarna

 

Gaziantep’de Göymen Makarnacılık tarafından Bim’e özel üretilen Cardella spagetti, burgu, fiyonk gibi çeşitlerle raflarda yerini alıyor.

 

Connex

 

Hamur işi, yufka ve lavaş çeşitleri ile Bim’e özel üretimler yapan bir marka olan Connex sade lavaş, günlük yufka, pasta tabanı, kek ve üçgen yufka gibi ürünlerle market raflarını süslüyor.

 

Pasta Veneta

 

Bim’e özel olarak İtalyan usülü makarnalar üreten bir marka olan Pasta Veneta aynı zaman makarna sosları ile de biliniyor. Pesto sos, napoliten son, tagliatelle, kelebek, burgu, kalem ve spagetti türünde makarnalar Pasta Veneta markasıyla Bim’lerde.

 

Balkaşık

 

Çiçek ve çam balı yanısıra çeşitli reçel ürünleri de üreten Balkaşık, Bim aktüellerinde sık sık yer bulan ürünlerden. Süzme çiçek balı ve çam balı gibi ürünleri kavanoz ve kiloluk olarak sunan bir marka.

 

Bruno

 

Bir kremalı sandviç bisküvi markası olan Bruno Bim’de ayrıca sütlü ve fındıklı çikolata ürünleriyle de yer alıyor.

 

Carlotti

 

Bim’e özel üretim yapan bir bisküvi markası olan Carlotti özellikle kedi dili bisküvi ile bilinmektedir.


Casey

 

Casey, kakaolu, meyveli, fındıklı ve çikolatalı kekler üreten bir marka olup, Bim aktüel ürünler kataloğunda kendine sıkça yer bulmaktadır.

 

Activ Blok

 

Klozet ve banyolarda koku giderici ve koku verici olarak kullanlılan activ blok ürünleri de Bim’e özel ürünler arasında yer almaktadır.

 

AKS

 

Çeşitli yüzey temizleyiciler üreten AKS firması cam ve fayans temizleyicileri ile bilinmektedir.

 

Art Matik ve Bill Matik

 

Toz çamaşır deterjanı üretimi yapan Art Matik  ve Bill Matik firmaları 5 ve 10 kg’lık paketleri ile Bim raflarında yerini almaktadır.

 

Güldal

 

Bim için çamaşır suyu ve yağ çözücü gibi ürünler üreten Güldal markası, ultra yoğun çamaşır suyu,  standart çamaşır suyu, kireç sökücü ve fısfıslı yağ sökücü gibi ürünleri ile bilinmektedir.

 

Saban

 

Saban, kuru fasülye, nohut, kırmızı mercimek, pirinç, pilavlık bulgur, yeşil mercimek, aşurelik buğday gibi birçok ürünü ile aktüel ürünler kataloğunda yerini bulmaktadır.

 

Cupido

 

Özellikle çocukların sevgilisi olan Cupido, buğday ve pirinç gevrekleri, çikolatalı mısır gevrekleri ve tahıllı loops ürünleri ile Bim’in sevilen ürünleri arasında.

 

Kerem Peynir

 

Kaymak, taze peynir, labne, süzme peynir, krem peynir, top tane ve çubuk gibi ürünleri ile Bim’e özel üretimler yapan Kerem, son zamanlarda meyve aromalı labne ürünlerine de yer vermeye başladı.

 

Kaanbey

 

Kaan Bey taze kaşar peyniri uzun süredir Bim’in imza ürünlerinden biri olma özelliğini koruyor. Tekerlek ve baton formatta tam yağlı taze kaşar peyniri üretimi yapan marka Bim’in sevilenlerinden.

 

Patito

 

Çeşnili ve ketçaplı, barbekü soslu, acılı, çedar peynirli, peynir ve soğanlı patates cipsi gibi aromalı patates cipsleri üretimi yapan Patito ev partilerinin vazgeçilmezi.

 

Simbat

 

Bim’e özel bir kuruyemiş markası olan Simbat, çekirdek, fındık, fıstık, kuru üzüm, kaju, kabak çekirdeği, leblebi, Antep fıstığı, soslu mısır, ceviz içi, tuzlu fıstık, badem içi gibi birçok ürünü Bim müşterileri ile buluşturuyor.

 

 

t

o

p